• Kategorie
  • Miernik m. optycznej Spacetronik SP-OM36 FC/SC/ST

Symbol: OPTINSMISP-OM36

Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-OM36. W komplecie przyłącza FC/SC/ST. Pomiary: -50 do 26 dBm (do 0.01), dla fali: 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm.

177.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 15
Kurier 15
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.5 kg

Zamówienie telefoniczne: 798743840

Zostaw telefon



Miernik mocy optycznej Spacetronik SP-OM36

Oferowane urządzenie to gwarancja udanego zakupu! Niska cena i jakość wykonania idą tutaj ze sobą w parze!

Model z naszej oferty posiada aż 3 adaptery, aby podłączyć do niego włókna światłowodowe (pigtail): FC, SC, ST.
Miernik ten posiada sześć wstępnie skalibrowanych długości fali do pomiaru: 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm, ale pracuje w zakresie 800-1700nm.
Ponadto pozwala prowadzić pomiar bezwzględny (absolutny) oraz względny (relatywny).

SP-OM36

Specyfikacja techniczna:

- zakres pomiaru: -50 do 26 dBm (z dokładnością do 0.01);
- pomiar fali: 850nm, 1300nm, 1310nm, 1490nm, 1550nm, 1625nm;
- typ detektora: InGaAs;
- wielkość błędów pomiarowych: <3%;
- temperatura pracy: -10 do +50 st Celsjusza;
- temperatura przechowywania: -20 do +70 st Celsjusza;
- maksymalna wilgotność otoczenia: ok. 90%;
- typy przyłączy: FC / SC / ST;
- zasilanie: 3x bateria AAA;
- czas pracy: > 120 godzin, bez podświetlenia LCD.

Karta katalogowa:
https://dmtrade.pl/katalogi/Spacetronik/spom36/kartakatalogowa.pdf

Instrukcja obsługi:
https://dmtrade.pl/katalogi/INS/SP-OM36.pdf

Materiał wideo przedstawiający proces kalibracji

image
link: https://www.youtube.com/watch?v=1HpB-L0mdHg

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia